KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10447212

nr 1044 7212

Pastell

signerad. AN, Hamn, motivet: 47x41

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 juni 2016
kl 18:49:13

20/6 18:44:13 1      Vinnande bud